achtergrond

Gaudeamus Muziekweek

6 - 10 september 2017                             Van classical cross-over en minimal soundscapes tot modern composition vol (live) elektronica, Gaudeamus Muziekweek presenteert de nieuwste muziek van jonge muziekpioniers tijdens het gelijknamige nationaal en internationaal gerenommeerde festival in Utrecht.  

Agenda

15 jun 2017

ECHO ▸▸

16 jun 2017

ECHO ▸▸

17 jun 2017

ECHO ▸▸

ga naar agenda ▸▸

uitburo
Utrecht Muziek

Hall of fame

Winnaars uit het verleden

• 2015 Alexander Khubeev (ru)
• 2014 Anna Korsun (ua)
• 2013 Tobias Klich (de)
• 2012 Konstantin Heuer (de)
• 2011 Yoshiaki Onishi (jp/vs)
• 2010 Marko Nikodijevic (rs/de)
• 2009 Ted Hearne (us)
• 2008 Huck Hodge (us)
• 2007 Christopher Trapani (us)
• 2006 Lefteris Papadimitriou (gr) & Gabriel Paiuk (ar)
• 2005 Oscar Bianchi (it/ch)
• 2004 Sampo Haapamäki (fi)
• 2003 Dmitri Kourliandski (ru)
• 2002 Valerio Murat (it)
• 2001 Palle Dahlstedt (se) & Takuya Imahori (jp)
• 2000 Yannis Kyriakides (cy/nl)
• 1999 Michel van der Aa (nl)
• 1998 Kumiko Omura (jp) & Geoff Hannan (uk)
• 1997 Hang Zou (cn)
• 1996 Régis Campo (fr)
• 1995 Michael Oesterle (cn) & Jesus Torres (sp)
• 1994 Richard Ayres (uk)
• 1993 David del Puerto (es)
• 1992 Jörg Birkenkötter (de)
• 1991 Asbjorn Schaathun (no)
• 1990 Paolo Aralla (it)
• 1989 Richard Barrett (uk)
• 1988 Michael Jarrell (ch)
• 1987 Karen Tanaka (jp)
• 1986 Uros Rojko (si)
• 1985 Unsuk Chin (kr)
• 1984 Mauro Cardi (it)
• 1978 -1983 geen prijzen uitgereikt
• 1977 Serban Nichifor (ro)
• 1976 Fabio Vacchi (it)
• 1975 Robert Saxton (uk)
• 1974 Christian Dethleffsen (de)
• 1973 Maurice Weddington (us)
• 1972 Daniel Lentz (us)
• 1971 John McGuire (us)
• 1970 Jan Vriend (nl)
• 1969 Jos Kunst (nl)
• 1968 Vinko Globokar (fr)
• 1967 Hans-Joachim Hespos (de) & Costin Miereanu (ro/fr) & Maurice P. Benhamou (fr) & Jean Yves Bosseur (fr) & Tona Scherchen (ch) & Ralph LundstenLeo Nilson (se)
• 1966 Alfred Janson (no) & Ton Bruynèl (nl)
• 1965 Joep Straesser (nl) & Mario Bertoncini (it)
• 1964 Ib Norholm (dk)
• 1963 Arne Mellnäs (se)
• 1962 Pauline Oliveros (us)
• 1961 Misha Mengelberg (nl) & Per Nörgård (dk) & Enrique Raxach (es/nl)
• 1960 Lars Johan Werle (se)
• 1959 Louis Andriessen (nl)
• 1958 Otto Ketting (nl)
• 1957 Peter Schat (nl)